POZNAJMY SIĘ

Nazywam się Anna Krause i jestem espertem prawa oświatowego.

Wybrałam tę ścieżkę z pełną świadomością – zamiast kontynuować moją pracę w szkole, postanowiłam założyć firmę i zacząć pomagać dyrektorom placówek oświatowych.

Wcześniej pracowałam w szkole przez 10 lat, na różnych stanowiskach. Sama mierzyłam się z wieloma problemami jako nauczycielka oraz dyrektorka. Postanowiłam zmienić powszechne przeświadczenie, że dyrektor jest od wszystkiego i że wszystko musi zrobić sam.

Po ukończeniu studiów prawniczych stanęłam przed dylematem, czy zdać egzamin i zacząć robić aplikację. Marzyłam wtedy o pracy jako prokurator. Ale to wymagałoby ode mnie dojazdów z Poznania do Krakowa i pracy na pełny etat, a ja dopiero co zostałam mamą. 

Poszłam więc inną drogą. Założyłam firmę i zaczęłam pracować na własny rachunek.Ten czas pozwolił  mi zrozumieć, w czym jestem dobra i czym konkretnie chcę się zajmować. Lubię tworzyć dokumenty.

Raz wykonana praca, jest fundamentem pracy szkoły na wiele lat. To moja misja i cel. Pracować tak, aby to co stworzę było zgodne z prawem, ale także użyteczne w pracy w szkole. Żeby nie było odrealnione i tylko na papierze. 

WYKSZTAŁCENIE

DOŚWIADCZENIE

Praca w szkole:

Praca jako szkoleniowiec:

Kompetencje

A prywatnie?

MAMA

Jestem mamą super synka. Największej gaduły na świecie z niezwykłą wyobraźnią i tysiącem pomysłów na minutę.

SETTERY

Przepadłam totalnie. Psy o niezwykłym charakterze – uparte jak osły, inteligentne, bardzo rodzinne, z niespożytą dawką energii. 

PLANSZÓWKI

Uwielbiam, przyjaciele mówią, że od zawsze byłam nerdem, tylko nie potrafiłam tego przed sobą przyznać. Teraz jestem z tego dumna.