Jak przygotować się do konkursu na dyrektora
szkoły lub przedszkola?

Zapisz się i otrzymaj dostęp do bezpłatnego webinaru oraz materiałów szkoleniowych!

.

Co otrzymasz?

NAGRANIE WEBINARU

Niespełny godzinny materiał video, w którym omawiamy konkurs krok po kroku.

MATERIAŁY PDF

Dodatkowe dokumenty, które pomogą Ci przygotować się do konkursu.

Dzięki webinarowi dowiesz się:

Webinar prowadzą:

Anna Krause

Jestem prawnikiem oraz praktykującym pedagogiem szkolnym i nauczycielem, znam specyfikę pracy placówek oświatowych na styku oświaty i prawa, ciągłą presję oraz problemy, jakie przysparzają zmiany w prawie i konieczność ich wdrażania.

Moją specjalizacją jest praca z dziećmi posiadającymi opinię oraz orzeczenie o niepełnosprawności. Prowadziłam zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, rewalidację. Pracowałam jako nauczyciel współorganizujący kształcenie.

Połączenie prawa i pedagogiki odróżnia mnie od pozostałych specjalistów z tej branży. Moja misją jest to, aby możliwie jak najbardziej uprościć rzeczywistość szkolną. Tak, aby dokumenty w szkole były logiczne, intuicyjne i jak najprostsze!

Urszula Witek

Dyrektor, nauczyciel wychowania przedszkolnego, ekspert w komisjach dla nauczycieli ubiegających się o stopień awansu zawodowego. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego Wydziału Pedagogiki i Psychologii w zakresie Edukacji Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego.

Ukończyła kursy kwalifikacyjne z zarządzania oświatą, do sprawowania nadzoru pedagogicznego, sztuki z elementami Arteterapii. Od 27 lat pracuje jako nauczyciel wychowania przedszkolnego, a od 17 lat jako dyrektor przedszkola. Prowadzi bezinteresowną pomoc dla nauczycieli w awansie zawodowym.

Doskonali swoją wiedzę poprzez różne szkolenia, warsztaty, konferencje oraz poprzez udział w projektach unijnych realizowanych z ramienia Ośrodka Rozwoju Edukacji. Relaksuje się przy gotowaniu, piecze wiejski chleb. Lubi podróże i góry.

Startujesz na stanowisko dyrektora szkoły lub przedszkola?
Koniecznie obejrzyj bezpłatne nagranie i przejdź przez konkurs bez stresu!

.

Ale to nie wszystko!
Pobierając ten dokument, automatycznie trafiasz
na listę subskrybentów mojego newslettera.
Czemu warto na niej być?

ZA DARMO

Mój newsletter zawsze był
i będzie darmowy. Chętnie z Tobą porozmawiam!

GRUPA FACEBOOK

Otrzymasz link do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie zgromadziło się już ponad 4000 dyrektorów i nauczycieli.

DARMOWE WYDARZENIA

Będę Cię informować o bezpłatnych webinarach oraz szkoleniach, które co pewien czas prowadzę. 

PRAWO OŚWIATOWE

Będziesz na bieżąco ze zmianami w prawie oświatowym. Skupiam się przede wszystkim na tym, jakie dokumenty wymagają aktualizacji.

KALENDARZ DYREKTORA

Co miesiąc na swoją skrzynkę mailową otrzymasz kalendarz dyrektora wraz z najważniejszymi datami, by o niczym nie zapomnieć!