Konferencja dla dyrektorów 2024

II EDYCJA KONFERENCJI PRAKTYCZNEJ O ZADANIACH I OBOWIĄZKACH DYREKTORA/WŁAŚCICIELA W PLACÓWCE OŚWIATOWEJ

Podczas konferencji wspólnie z ekspertami poszukamy rozwiązań dla najczęstszych problemów związanych z zarządzaniem placówką oświatową

Online

Oglądaj, gdzie chcesz!

+20 prelekcji

Najlepsi eksperci

11-12 maja

Transmisje na żywo!

Darmowy dostęp

Ilość biletów ograniczona

Czy to wydarzenie jest dla Ciebie?

Ta konferencja jest właśnie dla Ciebie! Nie znajdziesz tu nudnych, wielogodzinnych prezentacji, ale praktykę i konkrety. Do współpracy zostali zaproszeni eksperci z różnych dziedzin: pedagogiki, prawa, psychologii, socjologii, a nawet politycy

1
edycja konferencji
1 +
godzin wykładów
1 +
wybitnych prelegnetów
400 +
uczestników wydarzrnia

Wydarzenie dedykowane dla:

dyrektorów i wicedyrektorów - zarówno “świeżaków”, jak i tych bardziej pewnych siebie

organów prowadzących i właścicieli niepublicznych placówek oświatowych

członków fundacji, stowarzyszeń, firm działających w edukacji

osób, którzy dopiero planują założyć swoją szkołę, przedszkole lub klub malucha

nauczycieli, pedagogów, prawników oświatowych

osób, które chcą wystartować w konkursie na stanowisko dyrektora

Ogromny sukces I edycji konferencji

Po zeszłorocznym sukcesie naszego pierwszego spotkania (aż 1000 uczestników!) czułam, że to nie był nasz pierwszy i ostatni raz. Fantastyczny feedback nie mógł pozostać bez echa. To tylko kilka z Waszych komentarzy:

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Jan Masters
Designer
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Jane Wilcox
Designer
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Dan Ellis
Designer

Dlaczego warto wziąć udział?

Doświadczeni eksperci

Wskazówki i porady, które faktycznie są sprawdzone, uzyskasz od zawodowców z wieloletnim doświadczeniem.

Bezpłatny udział

Udział w konferencji jest całkowicie darmowy. Jedyne co musisz zrobić, to zarezerwować miejsce przed wydarzeniem.

Merytoryczne bonusy

Masz dostęp do materiałów, nagrań i certyfikatu. Dzięki nim wykorzystasz teorię w rzeczywistości.

Konferencja online

Dostaniesz link do transmisji live, którą obejrzysz w dowolnym miejscu: w pracy, w domu czy na wyjeździe.

Ogrom wiedzy

Zyskaj mnóstwo wartościowej wiedzy podanej w przystępnej formie prosto do wdrożenia od ekspertów.

Wybierz Pakiet dla siebie

NA ŻYWO

0 pln
 • Udział w konferencji na żywo
 • Możliwość zadawania pytań prelegentom
 • Dostęp do materiałów video po konferencji
 • Certyfikat uczestnictwa
 • Dodatkowe materiały szkoleniowe

STANDARD

49 pln netto
 • Udział w konferencji na żywo
 • Możliwość zadawania pytań prelegentom
 • Dostęp do materiałów video po konferencji
 • Certyfikat uczestnictwa
 • Dodatkowe materiały szkoleniowe

PREMIUM

99 pln netto
 • Udział w konferencji na żywo
 • Możliwość zadawania pytań prelegentom
 • Dostęp do materiałów video po konferencji
 • Certyfikat uczestnictwa
 • Dodatkowe materiały szkoleniowe
BESTSELLER

Poznaj prelegentów wydarzenia

Urszula Witek

Dyrektor, nauczyciel wychowania przedszkolnego, ekspert w komisjach dla nauczycieli ubiegających się o stopień awansu zawodowego. Od 27 lat pracuje jako nauczyciel wychowania przedszkolnego, a od 17 lat jako dyrektor przedszkola.

Piotr Glen

Ekspert ochrony danych osobowych, członek SABI, autor wielu publikacji i ekspert działający na zlecenie portali prawniczych jak Wolters Kluwer, LEX, Infor.pl czy Wydawnictwo Wiedza i Praktyka. Doświadczony Administrator Bezpieczeństwa Informacji, a obecnie Inspektor Ochrony Danych. Audytor systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Joanna Robak

Ekspert w dziedzinie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Tematyką ZFŚS zajmuje się od ponad 27 lat. Autor wielu publikacji na temat Funduszu, książek, e-booków, Akademii ZFŚS – praktycznego kursu, licznych szkoleń, a także największego w Polsce newslettera poświęconego tematyce ZFŚS (ZFSSedukacja.pl). Praktyk.

Daniel Sjargi

Prawnik i działacz społeczny. Członek-współzałożyciel Stowarzyszenia Umarłych Statutów, największej polskiej organizacji pozarządowej zajmującej się prawami uczniowskimi. W swojej organizacji odpowiada za koordynację wolontariatu, wystąpienia publiczne i działalność interwencyjną.

Marta Handzik-Rosuł

Prawniczka specjalizująca się w prawie pracy i prawie oświatowym. Edukuje pracowników i pracodawców w prawach pracowniczych i zarządzaniu biznesem. Współpracowała z wydawnictwami Wolters Kluwer, Operon, Forum oraz z portalem E-porady. Prawnik w Ministerstwie Edukacji Narodowej.

Beata Patoleta

Adwokat. Prowadzi kancelarię, której specjalizacją jest szeroko rozumiane prawo oświatowe, w szczególności prawo oświaty niepublicznej. Reprezentuje osoby prowadzące placówki oświatowe w postępowaniach cywilnych, administracyjnych i karnych związanych z wykorzystaniem i rozliczaniem dotacji oświatowych.

Marek Banaszak

Wykładowca - praktyk w Collegium da Vinci oraz na UAM w Poznaniu. Działa w branży medialnej, specjalizuje się w zagadnieniach reklamy natywnej. Menedżer, certyfikowany tutor, konsultant i doradca. Współtwórca „Raportu o przyszłości edukacji”.

Maciej Dębski

Wykładowca w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Gdańskiego, socjolog problemów społecznych, edukator. Ekspert Najwyższej Izby Kontroli, Rzecznika Praw Obywatelskich. Fundator i prezes Fundacji DBAM O MÓJ Z@SIĘG. Autor wielu publikacji naukowych, dokumentów strategicznych, programów lokalnych. Pomysłodawca ogólnopolskich badań z zakresu fonoholizmu i problemu cyberprzemocy.

Ilona Helik

Menadżer oświaty, od 2005r. dyrektor placówek oświatowych publicznych i niepublicznych, nauczyciel pracujący z dziećmi z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Edukator - specjalista ds. zarządzania szkołą i przedszkolem, indywidualizacji nauczania oraz wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych na zajęciach. Członek zespołu projektowego indywidualni.pl.

Marcin Józefaciuk

Nauczyciel siedmiu przedmiotów. Wieloletni dyrektor szkoły. Wykładowca metodyki, prelegent na konferencjach, trener personalny. Działacz charytatywny. Prowadzący program „Nastolatki rządzą… kasą” w TVN. Wspiera aktywność fundacji lokalnych oraz ogólnopolskich. Poseł.

Iwona Janicka

Działaczka obywatelska i samorządowa, animatorka lokalna, polityk. Członkini zarządu Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, dyrektorka i prezes zarządu Fundacji Aktywności Lokalnej. Kandydatka do Sejmu RP. Doświadczona realizatorka wielu projektów finansowanych m.in. z funduszy europejskich.

Kamil Stachowiak

Pedagog z wykształcenia i powołania. Trener metody Biegun Marka. Wicedyrektor „Szkoły w chmurze” – niepaństwowej placówki, która wspiera rodziców i uczniów w edukacji domowej.

Maria Andruchiw

Społeczniczka, aktywistka i działaczka kulturalna. Wiceprezeska Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego "Polska-Ukraina", współorganizatorka i menadżerka ds. komunikacji marketingu festiwalu "Ukraińska Wiosna" w Poznaniu. Członkini Rady ds. Integracji Migrantów i Migrantek przy Urzędzie Miasta Poznania.

Edyta Czernacka

Koordynatorka ds. edukacji, trener rozwoju osobistego, menadżer ds. społeczności. Specjalistka w budowaniu marki nauczycielskiej przez działania międzysektorowe, tworzeniu zespołów projektowych z osobami z różnych grup wiekowych i o różnych zainteresowaniach oraz budowaniu od podstaw grup wolontariackich.

Halina Owsianna

Działaczka obywatelska, polityk. Radna miejska, członek Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia. Zwyciężczyni wielu projektów zgłaszanych do miejskiego budżetu obywatelskiego i pomysłodawczyni nagradzanych konkursów grantowych. Skutecznie działa na rzecz najmłodszych i seniorów.

Alina Czyżewska

Specjalistka od praworządności w szkołach. Interweniuje w sytuacjach nadużywania władzy i przekraczania kompetencji przez osoby pełniące funkcje publiczne i organy władzy, wspiera obywatelki i obywateli, edukuje o demokracji i prawach człowieka, w tym o prawie do informacji

Zofia Lisiecka

Trener, coach, mediator i project manager. Członkini Rady ds. Równego Traktowania przy Prezydencie m. Gdańska. Prezes fundacji ODITK. Autorka i koordynatorka licznych projektów. Działa na rzecz zmian w polskiej edukacji.

Ewa Bożko-Kozikowska

Radczyni prawna, mediatorka, członkini Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdański. Wiceprzewodnicząca Komisji ds. Edukacji Prawnej. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie samorządowym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa oświatowego. Koordynuje i czynnie uczestniczy w wielu projektach edukacyjnych.

Adrianna Klimaszewska

Aktywistka. Trenerka Pierwszej Pomocy Psychologicznej, edukatorka seksualna. Współzałożycielka i prezeska fundacji „Różowa skrzyneczka”. Zajmuje się administracją, marketingiem i komunikacją w organizacjach pozarządowych. Koordynuje projekty, pisze granty, prowadzi warsztaty.

Sylwia Anderson-Hanney

Profilaktyk społeczny, szkoleniowiec i terapeuta. Prekursorka Pozytywnej Dyscypliny (PD) i pierwszy trener pozytywnej dyscypliny w Polsce. Wydawca książek. Ekspertka od pracy z emocjami. Inspiratorka do motywowania i rozwoju. Inicjatorka zmian w oświacie i rozwoju kompetencji miękkich wśród specjalistów oraz rodziców. Autorka programów rozwojowych dla pracowników i managerów.

Marek Budajczyk

Profesor UAM w Poznaniu, pedagog. Działacz społeczny promujący edukację domową. Prezes Stowarzyszenia Edukacji Domowej, prezes instytutu Educatio Domestica.

Anna Weber

Kompozytorka, influencerka i założycielka międzynarodowego programu umuzykalniającego i aplikacji Pomelody, która rozlicznymi działaniami zachęca do twórczych aktywności i zaprzyjaźnienia się ze sztuką.

Do rozpoczęcia konferencji pozostało;

Organizatorzy konferencji

Anna Krause

Jestem ekspertem prawa oświatowego. Ale też nauczycielką i pedagogiem i sama, wiele lat temu, niejednokrotnie gubiłam się w gąszczu pytań – co muszę zrobić? w jakim celu? na kiedy? i jak w tym wszystkim zachować jeszcze siłę i energię do codziennej pracy? Miałam dość nudnych szkoleń, więc do tematu postanowiłam podejść zupełnie inaczej - stąd pomysł na konferencję w takiej formie!

Patrycja Staniszewska-Pobikrowska

Do współpracy zaprosiłam specjalistkę, która również jest prawnikiem, nauczycielką, wykładowczynią akademicką i jeszcze ma czas i energię prowadzić firmę Twoje Webinaria. Połączyła nas ta sama energia i podobne podejście do tematu szkoleń.

Zobacz harmonogram konferencji

Zapoznaj się z pełnym harmonogramem wydarzenia i sprawdź, jakie tematy będą poruszane podczas tej wyjątkowej, dwudniowej konferencji. 

Zostań częścią tej konferencji! Podczas wydarzenia będzie możliwość zadawania pytań. Najlepsze z nich zostaną wybrane, a odpowiedzi otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail!

Na decyzję masz tylko:

Najczęściej zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
.